Wielojęzyczna obsługa klienta

Naszym celem jest tworzenie pozytywnego customer experience w skali globalnej, niezależnie od języka komunikacji. LinGO to multilingual contact center, które zapewnia spójną obsługę klienta we wszystkich kanałach kontaktu, w różnych językach.

wielojęzyczna obsługa klienta

wielojęzyczne call center

Jednym z kluczowych czynników decydujących o nawiązaniu współpracy z Voice Contact Center jest fakt, że posiadamy wiedzę i wsparcie technologiczne pozwalające na osiągnięcie określonych rezultatów. Jesteśmy elastyczni i każde rozwiązanie tworzymy na miarę potrzeb naszego partnera biznesowego. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jak planować działania operacyjne i zasoby, jak szybko reagować na zmieniające się potrzeby (np. w okresach zwiększonego ruchu), jak kontrolować realizację zadań, by zagwarantować najwyższą jakość i efektywność realizowanych usług.

Prowadzimy wielojęzyczną obsługę zarówno klientów B2C, jak i B2B. Dla naszych partnerów biznesowych tworzymy kompetentne, wielozadaniowe i wielojęzyczne zespoły contact center. Oferujemy obsługę klientów m.in. w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, czeski, węgierski, ukraiński, rosyjski.

angielski
niemiecki
francuski
hiszpański
czeski
węgierski
ukraiński
słowacki
włoski

obsługa klienta w języku angielskim

LinGo realizuje liczne projekty związane z obsługą klienta, helpdesk, wsparciem sprzedaży, badaniami CATI. Zajmujemy się kompleksową realizacją procesów biznesowych, obejmującą nie tylko wielokanałowe biuro obsługi klienta, ale także szeroko rozumiane procesy front, middle i back office. Dzięki pełnemu przepływowi know-how przy jednoczesnym przygotowaniu dedykowanego zespołu multilingual contact center każdą z naszych usług dla firm z różnych branż możemy zrealizować w języku obcym.

Elżbieta Puławska
Specjalista ds. sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu: +48 797 603 598