Obsługa i moderacja social media

Coraz więcej klientów poszukuje informacji na temat produktów i usług w social mediach. Według najnowszych danych 49% populacji kontaktuje się z markami przez Facebook lub Instagram. Dzięki współpracy z Voice Contact Center, Twoi klienci zyskają single point of contact – obsługę wszystkich kanałów komunikacji w jednym miejscu. Zajmujemy się moderacją social media. Obsługujemy Facebook, Messenger, Instagram, Youtube, Linkedin, Twitter, itd. Zapewnimy wysokie standardy obsługi, spójną informację we wszystkich kanałach kontaktu oraz szybki czas odpowiedzi na pytania klientów.

obsługa social media

zarządzanie mediami społecznościowymi

Naszą przewagą jest możliwość połączenia social mediów z prowadzeniem wielokanałowego biura obsługi klienta. Tworzymy dedykowane zespoły specjalistów, którzy nie tylko będą odpowiednio przygotowani do specyficznej komunikacji SoMe, ale też będą posiadali pełną wiedzę merytoryczną o Twoje firmie i produktach. Takie rozwiązanie pozwala istotnie skrócić czas reakcji, podnieść wskaźniki CES i FCR, a w efekcie ma pozytywny wpływ na customer experience.

W trosce o Twoją markę oferujemy również aktywne monitorowanie wszelkich wpisów, komentarzy i zapytań w Internecie oraz szybkie reagowanie na nie, zgodne z polityką Twojej firmy. Współpracując z nami otrzymujesz dostęp do nowoczesnych technologii, takich jak autorskie boty doskonale sprawdzające się w chatach (chatbot) oraz rozmowach głosowych (voicebot).

Zajmiemy się również wsparciem okresowym w momentach największego ruchu (np. podczas peaku sezonowego, w sytuacjach kryzysowych oraz wspieramy obsługę reklamacji.

Elżbieta Puławska
Specjalista ds. sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu: +48 797 603 598