Obsługa klienta call center

Zadowolony klient to klient skutecznie obsłużony, dlatego jakość i pozytywne doświadczenia to fundament naszej działalności.

Jako eksperci obszaru contact i call center z wieloletnim doświadczeniem, tworzymy kompleksowe biura obsługi klienta, serwisy konsumenckie oraz helpdeski. Wspieramy procesy sprzedażowe i posprzedażowe. Zajmujemy się obsługą i wyjaśnieniem reklamacji. Realizujemy badania CATI oraz wykonujemy działania back-office. Prowadzimy liczne infolinie produktowe, sprzedażowe i techniczne.

obsługa klienta call center

outscourcing obługi klienta

Obsługujemy wszystkie kanały kontaktu: telefon, e-mail, chat, videochat, social media, sms, WhatsApp, pocztę tradycyjną. Działania obsługowe prowadzimy także poprzez voicebot i chatbot z użyciem naszej własnej technologii – Primebot.

Świadczymy usługi w wielu językach zapewniając doskonałe doświadczenia klientów z różnych miejsc na świecie. Dzięki nam pokażesz swoim klientom, że naprawdę Ci zależy, bo Voice Contact Center tworzy tylko pozytywne doświadczenia. Jako specjaliści w zakresie obsługi klienta, zapewniamy w pełni indywidualne dostosowanie rozwiązań do Twoich potrzeb – dzięki temu zadbasz o komunikację ze swoimi klientami i łatwiej osiągniesz swoje cele biznesowe.

Biuro obsługi klienta

Oferujemy kompleksową obsługę klientów z wykorzystaniem wszystkich kanałów komunikacji nowoczesnego contact center. Zajmujemy się wszelkimi procesami wymagającymi interakcji klienta z firmą, zarówno w pierwszej jak i drugiej linii wsparcia. W ramach wielozadaniowej obsługi wykonujemy zadania z zakresu front, middle i back-office.

Dzięki współpracy z Voice Contact Center Twoi klienci zyskają single point of contact, czyli kompleksowe załatwianie każdej sprawy w jednym miejscu. Dzięki temu obsługa klienta w Twojej firmie będzie o wiele skuteczniejsze, a zadowolenie z kontaktu z przedsiębiorstwem znacząco wzrośnie.

Oferujemy bogate i różnorodne usługi z zakresu call center, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie, firmom działającym w różnych branżach Prowadząc biura obsługi klienta, zajmujemy się m.in. rejestrowaniem zgłoszeń i ich procesowaniem, obsługą ticketów i rozpatrywaniem reklamacji. Po przejęciu kontaktu udzielamy kompleksowych informacji lub płynnie koordynujemy załatwienie sprawy w działach wewnętrznych firmy, dla której jest realizowana usługa. Jesteśmy opiekunami kontaktujących się z nami klientów. Wykonując swoje zadania z zakresu obsługi klientów dbamy o ich satysfakcję, jednocześnie zabezpieczając dobry wizerunek i interes obsługiwanej firmy. Tworzymy pozytywne doświadczenia, zapewniając najwyższą jakość call center.

Infolinia

Twoi klienci często dzwonią lub piszą, żeby dowiedzieć się jakie mają możliwości albo chcą dowiedzieć się więcej o oferowanych przez Ciebie produktach lub usługach? Dzięki nam zawsze otrzymają precyzyjną i kompleksową informację. Nasi konsultanci realizują funkcję informacyjną i obsługują konkretne procesy.

Dzięki pozytywnemu customer experience, które zapewnia Voice Contact Center, Twój klient może uzyskać pełne informacje na temat produktu, usługi, planu lojalnościowego, czy oferty. Dla nas nie ma trudnych sytuacji, radzimy sobie w każdej i optymalizujemy obsługę klienta skutecznie.

Dla naszych klientów dostarczamy m.in.:

Infolinie produktowe, Infolinie promocyjne, Hotline – infolinie awaryjne oraz interwencyjne, Infolinie dedykowane określonym odbiorcom, np. partnerom handlowym czy pracownikom, Infolinie sprzedażowe.

Helpdesk

Dzięki nam możesz spać spokojnie, podczas gdy Twoi klienci w każdej sprawie będą profesjonalnie obsłużeni przez naszych konsultantów. Voice Contact Center oferuje specjalistyczne wsparcie w zakresie korzystania z systemów, aplikacji i narzędzi, poparte szeroką wiedzą techniczną i kompetencjami zespołu, który obsługuje dany projekt. Zapewniamy najwyższy standard obsługi w dbałości o pozytywny customer experience oraz skuteczny troubleshooting.

Nasi specjaliści przeprowadzą pierwszy etap wsparcia serwisowego i udzielą wszelkich potrzebnych informacji. Następnie, jeżeli będzie to potrzebne, pełnią rolę opiekuna sprawy, koordynując proces logistyki i koniecznej naprawy. Chętnie prowadzimy też projekty wymagające specjalistycznej wiedzy technicznej i dedykowanego zespołu doradców o specyficznych kompetencjach. Obsługa spraw w ramach zaawansowanej merytorycznie linii wsparcia Tier 2-4 nie jest nam obca.

Jesteśmy dostępni na miarę Twoich potrzeb. Zespoły helpdesk Voice Contact Center pracują dla międzynarodowych klientów zapewniając wielojęzyczne wsparcie w jednym miejscu przez całą dobę (24/7).

Stwórz nowoczesne call center w swojej firmie

Jeżeli chcesz, aby obsługa klienta i call center w Twojej firmie stały na najwyższym poziomie – zapraszamy do kontaktu. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i dopasuje rozwiązanie w taki sposób, aby w stu procentach spełniło Twoje oczekiwania i pozwoliło Ci skuteczniej osiągać cele biznesowe.

 

Elżbieta Puławska
Specjalista ds. sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu: +48 797 603 598