Primebot – nasz autorski voicebot

Voice Contact Center jest twórcą własnego rozwiązania technologicznego AI. Primebot to bot konwersacyjny stworzony w oparciu o metody uczenia maszynowego. Potrafi prowadzić nieliniowy dialog, reagując na naturalne wypowiedzi klienta, a nie tylko na określone komendy. Usługę realizujemy przez telefon (voicebot) oraz chat (chatbot). Primebot może zastąpić konsultanta w powtarzalnych procesach obsługi klienta, podnosząc jakość obsługi klienta, odciążając pracowników firmy, a także usprawniając funkcjonowanie przedsiębiorstwa – bez względu na jego wielkość czy branże, w jakiej działa.

 

voicebot

call center voicebot

Voicebot – pierwsza linia kontaktu

Tworzony przez nas voicebot sprawdza się jako inteligentny IVR – pierwsza linia kontaktu klienta z biurem obsługi. Świetnie radzi sobie także w realizacji badań CATI, wsparciu procesów sprzedaży, np. generowaniu leadów, monitoringu i windykacji należności, potwierdzeniu wizyt i spotkań, weryfikowaniu statusu sprawy. Może samodzielnie obsłużyć konkretne procesy i zadania tradycyjnie prowadzone przez zespoły konsultantów.

Chatbot jest doskonałym rozwiązaniem do obsługi klienta w powtarzających się sprawach. Do jego zadań możemy zaliczyć między innymi:

  • udzielanie informacji o produktach, usługach oraz procedurach firmy bez udziału pracownika działu obsługi klienta – dzięki temu potencjalny klient szybko i łatwo pozyska od chat bota niezbędne informacje na temat oferty, co ułatwi mu podjęcie decyzji o wyborze konkretnego rozwiązania;
  • informowanie klienta o statusie sprawy lub zamówienia, co pozwoli mu zyskać wszelkie niezbędne informacje od ręki, bez konieczności kontaktowania się z działem obsługi klienta w firmie;
  • wspieranie klienta w wyszukiwaniu produktów w sklepie internetowym lub informacji w bazie danych – bez konieczności przeszukiwania dziesiątek kategorii czy podstron, co pozwoli klientowi zaoszczędzić czas i łatwiej znaleźć poszukiwane rozwiązanie;
  • prowadzenie dialogu z klientem przez dedykowane aplikacje czatowe (np. Livechat, systemy omnichannel contact center) bezpośrednio podpięte na stronie www lub poprzez popularne komunikatory np. Messenger czy WhatsApp.

Zaletą oferowanych chatbotów jest dostępność 24/7, nieograniczona skalowalność oraz optymalizacja kosztów. Długoterminowo bot redukuje koszty contact center nawet o 50%! Dzięki temu zoptymalizujesz działania w swojej firmie i zwiększysz jakość procesu obsługi klienta.

Dlaczego Primebot?

Nasz chatbot został stworzony jako wsparcie dla działów obsługi klienta w firmach, które pragną poprawić komunikację z klientem i zapewnić mu szybki dostęp do niezbędnych informacji – bez konieczności bezpośredniego kontaktowania się z pracownikiem. Jest to inteligentne rozwiązanie, z którego skorzystanie przyniesie Twojej firmie wiele korzyści. Jakich?

Szeroki zakres zadań

Voicebot został stworzony po to, by mógł być wykorzystywany we wszystkich firmach, które pragną zadbać o skuteczniejszą obsługę klienta. Posiada wiele funkcji, które mogą być przydatne w procesie komunikacji z klientem – bot nie tylko poinformuje go o statusie zamówienia, ale również udzieli informacji o produktach czy usługach, zapewni dostęp do wiedzy dotyczącej procedur firmy, a także zapewni mu wsparcie w wyszukiwaniu informacji czy produktów. Umożliwi także wsparcie procesów sprzedaży.

Uniwersalność i możliwość dopasowania

Chatboty sprawdzają się w wielu firmach, które prowadzą biznes w Internecie i nie tylko. Stanowią nieodłączny element nowoczesnych stron internetowych, które mają stanowić bazę wiedzy dla klienta albo jego platformę do nawiązywania współpracy z firmą. Primebot został stworzony przez specjalistów i przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu dopasujesz zakres jego zadań do własnych potrzeb i tym samym osiągniesz z jego pomocą swoje cele biznesowe.

Prowadzenie dialogu

Chatbot powstał w oparciu o metody uczenia maszynowego, dzięki czemu jest w stanie prowadzić z klientem nieliniowy dialog. Odpowie na naturalne wypowiedzi, a nie tylko określone komendy, dając wrażenie rozmowy z prawdziwym człowiekiem. Dzięki temu nasz bot wyróżnia się na tle innych rozwiązań tego typu, dostępnych na rynku.

Dostępność 24/7

Pracownik działu obsługi klienta pracuje w określonych godzinach, dlatego klient nie zawsze ma możliwość skontaktowania się z nim. W przypadku voicebota jest inaczej – klient ma do niego dostęp przez całą dobę, również w weekendy czy święta i dzięki temu może w każdej chwili uzyskać od niego konkretne informacje.

Ograniczenie kosztów contact center

Chatbot online to możliwość odciążenia pracowników contact center, a nawet ich zastąpienia. Dzięki temu pozwoli na zoptymalizowanie kosztów działalności i ograniczenie wydatków związanych z obsługą klienta – i to nawet o 50%. Dlatego też boty tego typu cieszą się rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli chcesz skorzystać z inteligentnego chatbota i zwiększyć efektywność działu obsługi klienta, zachęcamy do kontaktu. Specjalista odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Skontaktuj się z nami

Elżbieta Puławska
Specjalista ds. sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu: +48 797 603 598