O Nas

Zadowolony klient to nasza strategia biznesowa. Celem prowadzonej przez nas obsługi jest zawsze pozytywne doświadczenie klienta.


Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem specjalistów działających w obszarze customer experience. Oferujemy prowadzenie profesjonalnych biur obsługi klienta. Nasze centra operacyjne zlokalizowane są w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. Do dyspozycji klientów oddajemy ponad 900 profesjonalnych stanowisk contact center. Dzięki nam kontakt klientów z Twoją firmą będzie zawsze pozytywny.


Fill 1

0

centrów operacyjnych


Path

0

stanowisk contact center
+ praca zdalna


Path

0

lat na rynku
obsługi klienta

Tworzymy nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierające automatyczną obsługę klientów takie jak Primebot – inteligentny bot konwersacyjny, który prowadzi nieliniowy dialog przez telefon i chat.

Voice Contact Center wchodzi w skład Grupy OEX, która specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży.

poznaj Grupę OEX

Zespół zarządzający
Ewa Czarnecka

CEO

Ewa Depta

Board Member, Sales Director

Arkadiusz Pasieczny

Key Account Director

Grzegorz Paterek

Site Director, Lublin

Aneta Nurzyńska

Multilingual Services (LinGo) Director

Krzysztof Banaś

Operations and Client Director

Paulina Zając

HR Director

Piotr Kempa

R&D Director

Konrad Sługocki

Finance Director

Sebastian Kowalicki

IT Director

Ewelina Kowalczewska

Key Account Director

Katarzyna Wawruch

Quality and Training Manager

Grupa OEX

Grupa kapitałowa OEX specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG, telekomunikacyjnej i finansowej.

Grupę OEX tworzy kilkanaście spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób w biurach i centrach operacyjnych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Spółką dominującą w grupie kapitałowej jest OEX S.A., która od 2005 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji: www.oex.pl