O Nas

Zadowolony klient to nasza strategia biznesowa. Celem prowadzonej przez nas obsługi jest zawsze pozytywne doświadczenie klienta.


Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem specjalistów działających w obszarze customer experience. Oferujemy prowadzenie profesjonalnych biur obsługi klienta. Nasze centra operacyjne zlokalizowane są w Warszawie, Łodzi i Lublinie. Do dyspozycji klientów oddajemy ponad 900 profesjonalnych stanowisk contact center. Dzięki nam kontakt klientów z Twoją firmą będzie zawsze pozytywny.


Fill 1

0

centra operacyjne


Path

0

stanowisk contact center
+ praca zdalna


Path

0

lat na rynku
obsługi klienta

Tworzymy nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierające automatyczną obsługę klientów takie jak Primebot – inteligentny bot konwersacyjny, który prowadzi nieliniowy dialog przez telefon i chat.

Voice Contact Center wchodzi w skład Grupy OEX, jednego z największych podmiotów na rynku usług dla biznesu w Polsce.
poznaj Grupę OEX

Zespół VCC
Ewa Czarnecka

CEO

Ewa Depta

Board Member, Sales Director

Żaneta Lamparska

Site Director, Warszawa

Krzysztof Banaś

Site Director, Łódź

Grzegorz Paterek

Site Director, Lublin

Paulina Zając

HR Manager

Piotr Kempa

Head of AI Division

Sebastian Kowalicki

IT Director

Konrad Sługocki

Finance Manager

Andrzej Wolf

Comms & Marketing Manager

Grupa OEX

Grupa kapitałowa OEX specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG, telekomunikacyjnej i finansowej.

Grupę OEX tworzy kilkanaście spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób w biurach i centrach operacyjnych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Spółką dominującą w grupie kapitałowej jest OEX S.A., która od 2005 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Więcej informacji: www.oex.pl