Wspieramy inicjatywy Urzędu Miasta Lublin

Nasze partnerstwo z Urzędem Miasta Lublin to nie tylko akt wsparcia, ale także wspólnie tworzona opowieść o dynamicznym rozwoju naszej społeczności. Z radością i pełnym zaangażowaniem uczestniczymy w różnorodnych wydarzeniach, dodając naszą cegiełkę do rozwijających się inicjatyw biznesowych i edukacyjnych. Poprzez tworzenie kilkuset miejsc pracy stymulujemy gospodarkę Lublina i autentycznie wpływamy na codzienne życie społeczności.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze zaangażowanie zostało docenione. W tym roku otrzymaliśmy:

  • Wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin w kategorii: Lokomotywy Gospodarcze Miasta (duże firmy). Jury doceniło przede wszystkim dynamiczny rozwój naszego międzynarodowego działu LinGO, odpowiedzialnego za wielojęzyczną obsługę klientów zagranicznych.
  • Podziękowania od Prezydenta miasta i wyróżnienie za szczególne zaangażowanie w inicjatywy Urzędu Miasta.

Jak powiedział Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin; „Realizacja szeregu projektów i inicjatyw o charakterze biznesowym nie byłaby możliwa bez zaangażowania i otwartości lubelskich firm oraz szerokiej współpracy ze środowiskiem akademickim. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek naszych wspólnych działań, a relacje, które zbudowaliśmy w tym roku będą stanowić trwały fundament do przyszłych działań na rzecz mieszkanek i mieszkańców naszego miasta.”

Przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów do zrealizowania!