VCC obsługuje klientów marki Loberon

Voice Contact Center, wchodząca w skład Grupy OEX, rozpoczęła obsługę klientów niemieckiej marki meblowej Loberon, która w tym roku weszła na polski rynek.

W sierpniu 2022 roku niemiecka marka uruchomiła w Polsce swój sklep internetowy: loberon.pl “Poszukując firmy contact center, Loberon zwracał uwagę na jakość świadczonych usług, najwyższe standardy komunikacji z klientami oraz poziom przygotowania projektu. Voice Contact Center, jako lider jakości na polskim rynku customer experience, spełnił wszystkie kryteria” – mówi Konrad Puzynski, Business Development Manager w VCC.

Obsługą klientów Loberona zajął się dział LinGo w VCC, dynamicznie rozwijający się zespół specjalizujący się w obsłudze klientów zagranicznych. LinGo wyróżnia się dużym doświadczeniem i bardzo wysokimi kompetencjami językowymi. Infolinia Loberon działa w języku polskim, a konsultanci odpowiadają na zapytania klientów, co obejmuje również komunikację mailową. Zespół zapewnia pomoc merytoryczną w zakresie zamówień, zwrotów, przesyłek oraz wszelkich pytań dotyczących produktów.

Loberon GmbH to firma meblarska z siedzibą w Norymberdze. Oferuje wysokiej jakości produkty i dba o najwyższy standard obsługi klienta. Firma podkreśla otwartość na dialog z klientem w duchu niemieckiej zasady “Kulanz” – niewymuszonego, przyjaznego nastawienia do klienta. Oprócz Polski i Niemiec, Loberon działa również we Francji, Włoszech, Holandii, Belgii, Austrii i Szwajcarii.